Zimní akce HUSQVARNA - zahřejte se s Husqvarnou.

Zimní akce HUSQVARNA - nabídka, která vás zahřeje.

Ulehčete si práci v lese s tím správným pomocníkem. Připravili jsme pro vás akční nabídku motorových pil určených pro práci v zimním období, motorových pil HUSQVARNA s označením XPG. Tyto pily mají vyhřívané rukojeti a vaše ruce zůstanou v teple. Ruce vám zahřejí i zimní rukavice HUSQVARNA Functional. Boty po těžké práci vysuší sušič obuvi od Husqvarny.!!! akční nabídka je platná od 11. 1. do 8. 2. 2017 !!!
Pila co má vyhřívané rukojeti - HUSQVARNA s označením XPG


Taková pila má výkonné vyhřívací cívky v přední a zadní rukojeti. Ty umožňují používat pilu mnohem pohodlněji v chladném a vlhkém počasí. Vyhřívání rukojetí je ovládáno spínačem a optimální teplotu hlídá termostat. Vyhřívaný je i karburátor pily HUSQVARNA. Elektricky vyhřívaný karburátor zabezpečuje spolehlivé startování a bezproblémovou práci v chladných podmínkách

 


  
 

profesionální motorová pila HUSQVARNA 550 XPG

Oblíbená motorová pila díky své nízké hmotnosti a skvělé akceleraci. V zimě oceníte pak vyhřívané rukojeti a karburátor u této pily.

Výkon: 2,8kW,
Hmotnost: 5,1kg

 Nyní se slevou 1.500kč silná motorová pila HUSQVARNA 560 XPG


Profesionální pila s moderními systémy AutoTune™ a RevBoost™ pro rychlou akceleraci a vyšší výkon. Model XP®G má vyhřívané rukojeti a karburátor.

Výkon: 3,5kW
Hmotnost: 6,1kg

 Nyní se slevou 1.500kč zimní rukavice HUSQVARNA Functional - ruce jako v peřiněTeplé, pohodlné a vodě odolné rukavice pro chladné počasí. Jsou opatřeny prodyšnou membránou HIPORA a 40g podšívkou Thinsulate® pro tepelnou izolaci. akční cena 390kč 
kožené protiprořezové boty HUSQVARNA Classic


Boty jsou vyrobeny z kůže, uvnitř zesílené mikrovlákno a polyesterová podšívka ze síťoviny. Zesílené spodní části a oblast paty zaručují dobrou odolnost proti opotřebení a vysokou stabilitu pro kotníky a nohy.

Odnímatelné vložky jsou omyvatelné.

Robustní a přesto lehké


 akční cena 3.590kč 

vysoušeč obuvi HUSQVARNAPro snadné vysušení vašich bot. Ráno budou boty nejen suché, ale i příjemně teplé.


 nyní jen 420kč Fotografie