robotická sekačka SEGWAY Navimow H800E

Kód: SGW-H800E

Výrobce SEGWAY Navimow
Kód výrobce SGW-H800E
Záruka 3 roky

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 34 710,- Kč
Cena vč. DPH: 41 999,- Kčrobotická sekačka SEGWAY Navimow H800E

SEGWAY Navimow H800E je revoluční robotická sekačka pro trávníky o ploše až 800 m². Díky použití inovativních technologií nejsou pro její práci potřeba žádné obvodové dráty. Sekačka umožňuje plně automatizované připojení přes mobilní síť, není nutné žádné Wi-Fi připojení. Sekačku tak lze ovládat doslova kdykoli a odkudkoli. Díky systému EFLS (Exact Fusion Locating System) určuje Navimow svoji polohu na zahradě s vysokou přesností až 2 cm. Samotný proces sečení je také jednodušší a efektivnější než u jiných robotických sekaček; Navimow seče vaši zahradu systematicky podle plánovaného vzoru, výsledkem je krásný, hustý a zdravý trávník.
 
 ZÁRUKA 3 ROKY! 
 
 
Klíčové vlastnosti sekačky Navimow H800E:
 • mimořádně tichá, hlučnost pouhých 54 dB(A)
 • voděodolnost IPX6
 • výška sečení 3-6 cm
 • zvládá svahy až 45%
 • GPS ochrana proti krádeži
 • dešťový senzor
 • třínožový žací systém
 • bezkartáčové motory v kolech
 • k provozu využívá 4G síť
 
Co je v balení sekačky:
 • sekačka Segway Navimow H800E
 • napájecí zdroj
 • prodlužovací kabel napájení
 • nabíjecí stanice (800 x 660 mm) a instalační sada
 • sada antény
 • anténa GNSS
 • náhradní nože a šrouby
 • uživatelské materiály: uvítací karta, stručná úvodní příručka, důležité informace

 

 

 

Je sekačka Navimow H800E vhodná pro moji zahradu?
Na to vám pomůže odpovědět aplikace Je Navimov vhodný pro mojí zahradu?. V této aplikaci jsou připraveny otázky ohledně parametrů a uspořádání vaší zahrady. Po zodpovězení všech otázek aplikace vyhodnotí, zda je robotická sekačka Navimow pro vaši zahradu vhodná či nikoliv. 


 
Technologie SEGWAY Navimow:
Navimow je chytrá robotická sekačka, která pro svoji práci využívá virtuální ohraničení, díky satelitní technologii odpadá nutnost složitého pracného pokládání obvodových drátů. Sekačka Navimow je snadno ovladatelná a pracuje úplně sama, abyste vy měli více volného času na věci, které máte rádi. A váš trávník bude tak krásný, svěží a upravený, že vám ho sousedé budou závidět.
 
 
Dejte sbohem obvodovým drátům
Pomocí aplikace jednoduše propojíte Navimow se svým chytrým telefonem a vytvoříte virtuální hranice. Mapování je doslova hračka a navíc se už nikdy nemusíte obávat, že náhodně překopnete obvodové dráty.
 
 
Nastavení je snadné
Dokonce i když změníte uspořádání vaší zahrady, dáte dětem trampolínu nebo bazén, Navimow se rychle a snadno přizpůsobí. Stačí jen otevřít aplikaci a dálkovým ovládáním sekačky upravit pracovní oblast.
 
 
Voděodolná
S vodotěsností IPX6 sekačka Navimow velmi dobře odolává povětrnostním vlivům i stříkající vodě, mytí je velmi snadné.
 
 
Extrámně tichá
Navimow patří k vůbec nejtišším robotickým sekačkám na trhu. S hlučností pouhých 54 dB(A) vaše víkendy už nikdy nebudou znít stejně!
 
 
Zvládne každý terén
Výkonné motory přímo v nábojích kol zajišťují mimořádné terénní schopnosti. Navimow si snadno poradí i se sklonem až 45 %.
 
 
Jedinečné terénní schopnosti
Robotická sekačka Navimow zvládne i ty nejsložitější terény. Otáčky a výkon jsou neustále optimálně přizpůsobené, a díky vysokému točivému momentu motorů si Navimow snadno poradí i v těžkých terénních podmínkách.
 
 
EFLS - systém přesného měření polohy a pohybu
Kinematické určování polohy v reálném čase (RTK) výrazně zvyšuje přesnost práce sekačky v porovnání s metodou GPS. Díky kombinaci údajů z více senzorů si Navimow poradí i se složitým terénem a zároveň seče nejefektivnějším možným způsobem. Přesnost určení polohy je na centimetrové úrovni!
 
  
Inteligentní navigační systém
Inteligentní algoritmus umí naplánovat co nejefektivnější trasu sečení a zároveň provádí průběžné změny, aby eliminoval opakovaná sečení. Výsledky vás doslova ohromí. Algoritmus je navíc adaptivní, umí se přizpůsobit změně podmínek a tím dále zlepšuje efektivitu sečení.

 
Na nic nezapomene
 • perfektně poseká na sebe navazující oblasti
 • vysoká účinnost
 • výrazně efektivnější než jiné robotické sekačky.
 • omezuje opakovaná sekání
 • když dochází baterie, Navimow se sám dobije a poté pokračuje v sekání v místě, kde předtím přestal.
 
  
Efektivní systém sečení více oblastí
Po vytvoření virtuální hranice Navimow zcela sám a bez potřeby dozoru poseče celou plochu uvnitř této oblasti. Pracovní oblast lze v aplikaci kdykoli velmi snadno upravit.
 
 
Reaguje v reálném čase
Navimow má pět bezpečnostních senzorů, které neustále monitorují okolí a umožňují sekačce rychle reagovat na změnu podmínek. Když Navimow narazí na pevný předmět, couvne a pokračuje jiným směrem. Bezpečnostní prvky jako senzor nárazu nebo snímač náklonu, zdvižení a převrácení zajišťují nejvyšší možnou bezpečnost.
 
 
Senzor Blade Halt pro vyšší bezpečnost
Díky inovativní převratné námi vyvinuté technologii Blade Halt se rotující nože okamžitě zastaví, jakmile oblast senzoru zaznamená dotyk.
 
 
Ultrazvukový senzor
Ultrazvukový senzor dopředu detekuje překážky a změní směr pohybu sekačky tak, aby se jim včas vyhnula. Díky vyšší bezpečnosti tak může sekačka pracovat rychleji (Podle mezinárodních bezpečnostních předpisů mohou robotické sekačky vybavené ultrazvukovým senzorem pracovat vyšší rychlostí, a tudíž mohou pracovat efektivněji). Některé modely Navimow jsou vybavené ultrazvukovým senzorem v základu. Chcete-li využívat vyšší rychlost a větší bezpečnost i u jiných modelů Navimow, lze ultrazvukový senzor dokoupit a snadno jej namontovat na každý model.
 
 
VisionFence senzor
Zcela nová technologie vizuálního rozpoznávání, která přináší lepší vyhýbání se překážkám a lepší přizpůsobení složitým zahradám. Senzor VisionFence s umělou inteligencí uvnitř umožňuje sekačce Navimow detekovat různé objekty a sekat ještě inteligentněji.
 
 
Jen dvě tlačítka na celý trávník
Jednoduše stiskněte tlačítka MOW a OK. Na dokonalý trávník vám skutečně stačí jen dvě tlačítka.
 
 
Nastavení výšky sečení v aplikaci
Výšku sečení lze snadno a rychle nastavit v aplikaci, stačí jen pár kliknutí. Nastavitelná výška sečení je v rozsahu 30 - 60 mm. Při přejezdu hrubých nerovností sekačka zastaví a oddálí sekací disk do nejvyšší polohy, aby nedošlo k poškození nožů. Nerovnost přejede a pokračuje v práci s původní výškou sečení.
 
Snadné ovládání prostřednictvím aplikace
Díky aplikaci Navimow můžete sekačku snadno nastavit a ovládat.
 
 
Inteligentní algoritmus pro optimální sečení
Inteligentní senzory shromažďují a analyzují pracovní údaje. Pokud dojde k jakékoliv abnormalitě nebo změně podmínek, technologie IoT autonomně zvolí nejlepší plán sečení pro optimální výsledky. Samodiagnostické zprávy. Upozornění na potřebu výměny dílů. Alarm v případě abnormálního stavu. Dešťový senzor.

 

 

Doporučujeme související zboží

Ohraničení pozemku: virtuální hranicí - bez vodičů
Doporučená plocha sekání: 800 m2
Hodinový výkon: 100 m2/h
Doba nabíjení: 180 min.
Nepřetržitá doba práce: 180 min.
Hlučnost: 54 dB(A)
Výška sečení: 30 - 60 mm
Baterie: 5,2 Ah
Virtuální hranice: standartní výbava
Plánovaný vzor sečení: standartní výbava
Ultrazvukový senzor: není součástí - možnost rozšíření
Vision Fence senzor: není součástí - možnost rozšíření
Wi-Fi (2,4 Ghz): není součástí
4G: standartní výbava - data ZDARMA na 1 rok
Aplikace Nawimow: standartní výbava
GPS ochrana proti krádeži: standartní výbava
Voděodolnost: IPX6
Maximální sklon plochy: 45 %
Blade Halt senzor: standartní výbava
Rozměry: 603 x 448 x 264 mm
Hmotnost: 15,6 kg