robotická sekačka Husqvarna Automower 550

Kód: 967650211

Výrobce Husqvarna
Kód výrobce 9676502-11

Dostupnost Skladem do 2 dnů

Cena bez DPH: 95 040,- Kč
Cena vč. DPH: 114 999,- Kčrobotická sekačka Husqvarna Automower 550

Robotická sekačka Husqvarna Automower 550 je určená i pro profesionální využití ve flotile. Nabízí vzdálené ovládání včetně sledování v případě odcizení prostřednictvím Husqvarna Fleet Services přes PC/tablet, stejně jako plné ovládání a nastavení sekačky pomocí smartphonu. Navigace pomocí GPS a timer dle počasí zajišťují rovnoměrné sečení rozsáhlých travnatých ploch, přičemž přizpůsobí frekvenci sečení přírůstku trávy. Sekačka zvládá všechny typy travin a svahy se sklonem až 45 % (24°) s vynikajícími výsledky sečení - i za deštivého počasí. Dálková detekce objektů umožňuje vyšší rychlost sečení a výkonnost. Celková robustnost konstrukce zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.


Klíčové vlastnosti sekačky Husqvarna Automower 550:

 

  • ovládání sekačky chytrým telefonem odkudkoliv na světě aplikací Automower® Connect
  • Husqvarna Fleet Services™
  • komerční uživatelské rozhraní
  • dálková detekce objektů
  • navigace s pomocí GPS
  • tři naváděcí vodiče
  • elektricky ovládané nastavení výšky sečení
  • pracovní kapacita 5000 m²
  • typická doba nabíjení 60 min
  • průměrná doba sečení na jedno nabití 270 min


S aplikací Automower® Connect máte svoji sekačku vždy pod kontrolou: můžete ji sledovat, komunikovat s ní a aktualizovat ji pouhým dotekem obrazovky, ať už jste kdekoli na světě.

 

 

 

 

Vynikající interakce

 

 

 

Robotické sekačky vybavené aplikací Automower® Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel se Automower přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete tak namluvit nejčastější příkazy jako například spuštění, zastavení, parkování a získání aktuálního stavu vaší sekačky Husqvarna Automower.
 
  instalace 
Naše firma nabízí službu instalace a údržby pro robotické sekačky Husqvarna Automower. Pro vlastní instalaci je nutný instalační materiál, který není součástí balení sekačky.
 


Technika Husqvarna použitá v sekačce Automower 550:

 

 

Komerční uživatelské rozhraní
Model vybavený LED indikátorem stavu a robustním a snadno ovladatelným přepínačem pro funkci START / STOP. Zjednodušuje použití pro nezkušené uživatele a minimalizuje závažný dopad na sekačku v případě vandalismu. Kompletní dohled a nastavení sekačky s obrazovky chytrého telefonu, notebooku nebo tabletu.
 
Kola do terénu s kartáčky na čištění kol
Výkonná kola s hrubším a agresivnějším dezénem poskytují lepší trakci a vyšší výkonnost ve svazích a v drsnějším terénu. Odolné vyměnitelné kartáče z polyvinylchloridu pro odstranění ústřižků trávy a listí z kol a zajištění jejich trakce.

Navigace s pomocí GPS

 

 

Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.
 
Automower® Connect
Funkce Automower® Connect vám poskytuje dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo v telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat umístění sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv.
 
Husqvarna Fleet Services™
Aplikace Husqvarna Fleet Services™ vám umožňuje sledovat a ovládat více vašich sekaček ze smartphonu, tabletu nebo notebooku. Můžete monitorovat stav vašich sekaček nebo jejich přesné umístění, uvést je do chodu, zastavit nebo zaparkovat všechny před příchodem bouřky. Jednoduché je i jejich nastavení, včetně výšky sečení. Umožňuje příjímání varovných hlášení a sledování polohy sekačky v případě odcizení, ať jste vy nebo sekačka kdekoli. Husqvarna poskytuje 10-letou smlouvu na uložená mobilní data. Tato služba je standardně nabízena u modelů řady 500, a volitelně u modelů řady X-line. Služba Husqvarna Fleet Services™ je kompatibilní se všemi ostatními zařízeními, vybavenými snímačem Husqvarna Fleet Services.
 
Dálková detekce objektů
Vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii umožňují sekačce detekovat objekty. Sekačka pak sníží rychlost a vyhne se tak tvrdému nárazu.
 
Tři naváděcí vodiče
Tři naváděcí vodiče zkracují čas potřebný pro hledání, i když je oblast pro instalaci rozsáhlá, členitá nebo je rozdělena do několika oblastí.
 
Elektricky ovládané nastavení výšky sečení
Elektricky ovládané a snadné nastavení výšky sečení je přístupné z hlavního menu.
 
Sečení na místě
Speciální režim pro rychlé posekání menší plochy s vyšší trávou. To je užitečné například při sečení v místech, kde stával zahradní nábytek a na jeho místě zbyla neposečená tráva. Sekačku umístěte na požadované místo a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení bude pokračovat v automatickém režimu.
 
Odolný proti vlivům počasí
Automower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí.
 
Pracovní kapacita, m² 5000 m²
Posečená plocha za jednu hodinu 208 m²
Maximální sklon pracovní plochy 24 °
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy 45 %
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky 15 %
Náhodný vzorec pohybu Nepravidelný
Následuj naváděcí vodič 3
Následuj ohraničující vodič Ano
Signál z nabíjecí stanice Ano
Systém hledání Pentasearch
Typ baterie Lion
Napětí, V 18 V
Nabíjecí proud 7 A
Kapacita baterie, Ah 10.0 Ah
Systém nabíjení Automatický
Typická doba nabíjení 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 270 min
Spotřeba energie při sekání 35 W
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití 23 kWh
Žací systém 3 otočné břity ostré jako žiletka
Šířka záběru, cm 24 cm
Výška sečení, min-max 20-60 mm
Velikost výrobku, DxŠxV 72x56x31 cm
Hmotnost 13.5 kg