robotická sekačka Husqvarna Automower 450X NERA

Kód: 970535311
Akce

Výrobce Husqvarna
Kód výrobce 970535311

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 119 999,- Kč
Sleva: -9%
Akční cena bez DPH: 90 082,- Kč
Akční cena vč. DPH: 108 999,- Kčrobotická sekačka Husqvarna Automower 450X NERA

Automatická sekačka Husqvarna Automower 450X NERA zvládne sekat trávníky do rozlohy 5000 m² v perfektní kvalitě 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Je vybavena funkcemi, jako je inteligentní vyhýbání se překážkám, a poskytuje spolehlivý provoz – ať si je déšť nebo pálí slunce – sekačka plynule seče a zanechává jen minimální stopu na trávníku. Snadno projede každý roh. Sekačka se jednoduše čistí pomocí hadice. Pomocí vašeho chytrého telefonu si můžete vytvořit více pracovních oblastí s jedinečným nastavením a dočasné zakázané zóny pomocí aplikace pro personalizovanou správu zón Automower® Zone Control. Zajistěte si přesné sečení s virtuálními hranicemi, které si můžete definovat prostřednictvím aplikace Automower® Connect a sady Husqvarna EPOS™, které jsou k dispozici jako volitelné příslušenství. Klíčové vlastnosti sekačky Husqvarna Automower 450X NERA:

  • možnost instalace bez vodičů (volitelné příslušenství Husqvarna EPOS)
  • pracovní kapacita 5000 m²
  • maximální sklon uvnitř pracovní plochy 50 %
  • Zone Control s technologií inteligentního mapování AIM
  • Automower® Connect
  • navigace s pomocí GPS
  • Timer podle počasí
  • kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home
  • elektricky ovládané nastavení výšky sečení

 
  instalace 
Naše firma nabízí službu instalace a údržby pro robotické sekačky Husqvarna Automower. Pro vlastní instalaci je nutný instalační materiál, který není součástí balení sekačky.
 

 


Technika Husqvarna použitá v sekačce Automower 450X NERA:

 
Možnost instalace bez vodičů

Řada Automower® NERA je kompatibilní s inteligentní sadou Husqvarna EPOS™ (volitelné příslušenství), což vám nabízí možnost vytvoření přesných virtuálních hranic pracovních oblastí pomocí satelitní technologie namísto fyzických vodičů.


Automower® Zone Control s technologií AIM
Sekačka Automower® Zone Control vám umožňuje vytvářet pracovní a dočasně zakázané oblasti. Prostřednictvím aplikace Automower® Connect si můžete nadefinovat pracovní oblasti s různými výškami sečení a plány sečení nebo dočasně zakázané zóny, abyste zabránili sekání v určitých oblastech. Výsledkem je větší přesnost, lepší kontrola a dokonale střižený trávník.
 
Automower® Connect
Aplikace Automower® Connect vám poskytne dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv. Standardní vybavení sekaček řady X-line, a jako doplněk pro řady 300/400. Desetiletá záruka na data o vaší sekačce v ceně.
 
Detekce a vyhýbání se překážkám
Vestavěná technologie pomáhá sekačce detekovat a vyhýbat se překážkám, čímž snižuje riziko neplánovaných zastavení. Režim detekce snižuje rychlost a zmírňuje kolize a režim vyhýbání způsobí, že se sekačka otočí a zabrání nárazu.
 
Navigace s pomocí GPS
Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.
 
Timer podle počasí
Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.
 
Technologie Husqvarna AIM (Automower®Inteligentní mapování)
Technologie Husqvarna AIM využívá vestavěné GPS a senzory na vaší robotické sekačce k vytvoření virtuální mapy trávníku a také umožňuje řadu chytrých funkcí sekačky Automower®. Virtuální mapa je viditelná v aplikaci Automower® Connect, stejně jako ohraničující a naváděcí vodiče. S technologií AIM můžete aplikaci používat k vytváření pracovních oblastí s různou výškou sečení a různým plánem sečení (individuální nastavení pracovního času v jednotlivých pracovních oblastích) nebo k definování dočasně zakázaných zón. Sekačku Automower® lze také sledovat v reálném čase pomocí Automower® Connect.
 
Vynikající interakce
Všechny robotické sekačky vybavené aplikací Automower® Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel, se Husqvarna Automower® přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete namluvit nejčastější příkazy, např. pro spuštění, zastavení, parkování a získávání informace o aktuálním stavu sekačky, a to prostřednictvím vašeho hlasového asistenta.
 
Chytré připojení pomocí IFTTT
Integrujte vaši sekačku Automower® ještě více do své chytré domácnosti tím, že ji použijete v apletech IFTTT. Připojte se k jednomu z našich chytrých připojení v aplikaci Automower® Connect nebo si dokonce vytvořte vlastní rutinu pomocí IFTTT. Možná chcete, aby vaše sekačka zaparkovala, když se vaše děti vrátí ze školy nebo když předpověď počasí ukazuje silný déšť? Nebo ji dokonale synchronizovat s počasím? IFTTT („If This, Then That“) je zdarma a snadno se používá.
 
Automower® X-Line
Husqvarna Automower® X-Line je naše nejlépe vybavená řada, navržená pro ty, kteří chtějí špičkovou robotickou sekačku na trávu. Je vybavena balíčkem funkcí X-Line, včetně aplikace Automower® Connect s GPS sledováním pro případ krádeže, navigací s pomocí GPS, LED světlomety, předním pryžovým nárazníkem a designem karoserie X-Line.

 

 

 

 

 

Snadné čištění

Kryt a spodní část robotické sekačky můžete umýt s použitím zahradní hadice. Pomocí přiloženého nástroje pro údržbu lze kryt snadno sejmout pro snadné čištění ve všech dostupných místech.

 
Protimrazová ochrana
Robotická sekačka automaticky přerušuje plán sečení v mrazivých podmínkách a pomáhá tak chránit trávník.
 
Automatické zvládání průchodů - patentováno
Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.
 


 
Sečení po spirále
Automatická funkce, kdy sekačka vyrovnává rozdíly ve výšce trávy. Snímače žacích kotoučů zjišťují, zda sekačka vstoupila do oblasti s vyšším trávníkem a přepínají technologii sečení na systematický spirálový vzor.

 

Doporučujeme související zboží

Pracovní kapacita: 5 000 m²
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky: 25 %
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 50 %
Max. aktivní čas: 24 h
Systém hledání: Pět systémů hledání
Následuj naváděcí vodič: 3
Systém nabíjení: Automatický
Barva: Šedá
Index ochrany (IP kód): IPX5
Typ akumulátoru: Lion
Kapacita akumulátoru: 7,5 Ah
Nabíjecí proud: 7 A
Průměrná doba sečení na jedno nabití: 195 min
Typická doba nabíjení: 40 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 14 kWh
Žací systém: 3 otočné břity
Výška sečení, max.: 60 mm
Výška sečení, min.: 20 mm
Šířka záběru: 24 cm
Nastavení výšky sečení: Elektrické
Ochranný disk: Ano
Obousměrné otáčení žacího disku: Ano
Klávesnice: Otočné kolečko, displej a stavová LED / apl.
Informační panel: Barevný displej TFT 2,8” QVGA
Bezdrátové připojení: Bluetooth®, Celulární , Wi-Fi
Řízení pomocí aplikace: Automower® Connect
Integrace s inteligentní domácností: Ano
Aktualizace firmware: FOTA
GPS Sledování: Ano
GeoFence: Ano
PIN kód: Ano
Alarm: Ano
Senzor pro zvednutí: Ano
Senzor náklonu: Ano
Object detection: Radarový senzor
Hmotnost: 15 kg
Rozměry výrobku, délka: 75 cm
Rozměry výrobku, šířka: 54 cm
Rozměry výrobku, výška: 28 cm