Bezpečnost v ceně! Akce Bezpečně s Husqvarnou 2017 startuje.

K aktivní bezpečnosti strojů HUSQVARNA přispívá nejen promyšlená konstrukce, ale i dobrý technický stav stroje a správné zacházení s ním. Pokud už dojde k nebezpečné situaci, měli by pomoci prvky pasivní bezpečnosti - ochranná brzda, zachycovač řetězu, ochranné kryty apod. Dalším skvělým pomocníkem jsou ochranné prostředky, které právě teď můžete získat zdarma jako bonus k vybraným výrobkům Husqvarna. Do akce Bezpečně s Husqvarnou 2017 jsou zařazeny profesionální motorové pily, křovinořezy a sekačka.Tato akce HUSQVARNA potrvá až do 12. 7. 2017 


Práce s řetězovou pilou nebo křovinořezem nebyla nikdy bezpečnější! HUSQVARNA ví, že nestačí vyrobit jen výkonný stroj, který je co nejvíce bezpečný díky promyšlené konstrukci. Stejně důležité jsou i ochranné pracovní pomůcky. Těch dodává na trh Husqvarna celou škálu - od ochranných brýlí, rukavic a štítů až po profesionální přilby a oděvy. Kampaň Bezpečně s Husqvarnou si klade za cíl osvětu v oblasti bezpečného používání lesní a zahradní techniky...
Pro práci v lese i během údržby veřejné zeleně je důležité mít k dispozici výkonný a spolehlivý stroj. Při každodenním používání nesmíme zapomínat ani na co nejlepší ergonomii a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Všechny tyto nároky dostatečně splňuje profesionální řetězová pila HUSQVARNA 550XP či křovinořez HUSQVARNA 535RXT. Startování u obou strojů ulehčuje palivová pumpička, která snižuje počet zatáhnutí za startovací madlo nutných pro nastartování motoru. Vysoký výkon stabilní za všech okolností, nízká spotřeba paliva, malé vibrace, nenáročná obsluha a údržba i to jsou společné prvky této pily a křovinořezu. 
Potřebujete pro vaší práci ještě větší výkon? Pak by vás mohl zaujmout profesionální křovinořez HUSQVARNA 545 RXT a 555 RXT. Pro zpracování a těžbu dřeva je tu silná profesionální pila HUSQVARNA 562 XP. I k těmto strojů získáte hodnotné ochranné pomůcky a spotřební materiál zdarma.


Každý zkušený uživatel zahradní a lesní techniky ví, že nejlepší je nebezpečným situacím vždy předcházet. Přejeme Vám se stroji HUSQVARNA zažívat jen radost z dobře odvedené práce. A jako autorizovaný prodejce a servis HUSQVARNA v Benešově u Prahy se o veškerou údržbu a servis vaší techniky rádi postaráme za vás.
Fotografie