aku pila Husqvarna Aspire P5-P4A - kit

Kód: 970621305

Výrobce Husqvarna
Kód výrobce 970621305

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 3 718,- Kč
Cena vč. DPH: 4 499,- Kčaku pila Husqvarna Aspire P5-P4A - kit

Výkonná akumulátorová prořezávací minipila Husqvarna Aspire P5-P4A s akumulátorem a nabíječkou je kompaktní prořezávací pilka. Ideální pro prořezávání stromů, odstraňování nežádoucích dřevin a menší tesařské práce. Tato malá, ale všestranná prořezávací řetězová pila je dostatečně robustní, aby snadno řezala větve o průměru 75 mm. Protiskluzová rukojeť a automatické vypnutí při ponechání bez dozoru zvyšují bezpečnost při používání pily. Výměna řetězu a lišty je snadná bez použití nářadí. Pilka použivá akumulátor z 18V akumulátorového systému aliance POWER FOR ALL, díky kterému lze jeden akumulátor použít pro nástroje a vybavení více značek. Uskladnění v menších prostorech je usnadněno přibaleným háčkem vyrobeným na míru, který lze připevnit na zeď nebo použít se systémem úložných kolejnic Husqvarna Aspire™. Řetězový Bio olej je součástí balení (50 ml).

 

 

Klíčové vlastnosti aku pily Husqvarna Aspire P5-P4A:

 

  • akumulátor 18V systému aliance POWER FOR ALL
  • výhodná sada včetně akumulátoru a nabíječky
  • větve průměru až 75 mm
  • měkčená rukojeť
  • zobrazení stavu akumulátoru

 

 

 

 

Technika Husqvarna použitá v pilce Aspire P5-P4A:

 

Kompaktní velikost

Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jednotlivých výrobků Husqvarna Aspire™ zlepšují manévrovací vlastnosti. Řada inovativních technologií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnost, díky kterým na zahradě snadněji dosáhnete dokonalých výsledků.

 

Kompaktní úložiště

Vlastní úložný hák a kompaktní konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire™ nemusí být tak objemné díky nastavitelným, skládacím nebo odnímatelným dílům, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na naši nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.

 

Intuitivní ovládání

Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire™ je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.

 

Měkká rukojeť

Měkká rukojeť na výrobcích řady Husqvarna Aspire™ zajišťuje maximální pohodlí při práci.

 

Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™

Užívejte si naprostou kontrolu a efektivní práci díky digitálnímu uživatelskému rozhraní Husqvarna Aspire™. Digitální uživatelské rozhraní vám umožní stroj snadno zapnout a vypnout stisknutím jediného tlačítka. Přímo na displeji si snadno zobrazíte stav akumulátoru stroje, takže můžete efektivně plánovat svou práci a nabíjet pouze tehdy, když je to nutné.

 

 

Akumulátorový systém POWER FOR ALL


18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce. Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.

 

 

 

Doporučujeme související zboží

Rychlost řetězu při max. výkonu: 5 m/s
Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): 1,3 kg
Rozteč řetězu: 1/4"
Délka lišty (v palcích): 5 palců
Typ řetězu: SP11G
Model akumulátoru: 18-B45
Typ nabíječky: 18-C70
Řetězový olej: Bio 50 ml
Typ akumulátoru: Lion
Napětí akumulátoru: 18 V
Počet akumulátorů v ceně: 1

Dokumenty