robotická sekačka Husqvarna Automower 310E NERA

Kód: 970654111
Novinka

Výrobce Husqvarna
Kód výrobce 970654111

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 43 801,- Kč
Cena vč. DPH: 52 999,- Kčrobotická sekačka Husqvarna Automower 310E NERA

Robotická sekačka Husqvarna Automower 310E NERA je automatická sekačka na trávu pro údržbu trávníků o rozloze až 1000 m². Sekačka je vybavená funkcí EdgeCut, která minimalizuje potřebu zastřihávání okrajů trávníku, čímž šetří čas a práci při údržbě trávníku. Sekačka 310E NERA nabízí možnost volby instalace s fyzickými vodiči nebo instalace s bezdrátovou technologií Husqvarna EPOS™, se kterou zažijete naprostou flexibilitu s virtuálními hranicemi, jaké umožňují satelitní technologie, a to s přesností 2–3 cm, a zároveň odpadá riziko poškození fyzických vodičů. Technologie EPOS™ umožňuje použít funkci Zone Control, takže si můžete upravit trávník podle svých potřeb a vytvořit několik pracovních oblastí s různým nastavením pomocí aplikace Automower® Connect. Stejně snadno lze vytvořit dočasně zakázané zóny pro uchování sezónních divokých květin nebo oblastí zahradních projektů. Pomocí aplikace Automower® Connect můžete svou sekačku sledovat odkudkoli na světě a integrovat ji do vaší chytré domácnosti. Odesílejte příkazy, prohlížejte, měňte nastavení své sekačky a přijímejte upozornění pro úplnou kontrolu nad trávníkem.

 

 

Klíčové vlastnosti sekačky Husqvarna 310E NERA:

  • bezdrátová nebo drátová instalace
  • pro až 1000 m2 trávníku
  • elektricky ovládané nastavení výšky
  • EdgeCut pro dosekávání okrajů s minimálním nedosekem
  • aplikace Automower Connect pro vzdálené ovládání
  • zvládání úzkých průjezdů

 

 

 

 

  instalace 
Naše firma nabízí službu instalace a údržby pro robotické sekačky Husqvarna Automower. Pro vlastní instalaci je nutný instalační materiál, který není součástí balení sekačky.
 

 

 

Technika Husqvarna použitá v sekačce Automower 310XE NERA:

 

Možnost instalace bez vodičů

Řada Automower® NERA je kompatibilní s inteligentní sadou Husqvarna EPOS™ (volitelné příslušenství), což vám nabízí možnost vytvoření přesných virtuálních hranic pracovních oblastí pomocí satelitní technologie namísto fyzických vodičů.

 

Technologie Husqvarna AIM

Technologie Husqvarna AIM (Automower inteligentní mapování) využívá vestavěné GPS a senzory na vaší robotické sekačce k vytvoření virtuální mapy trávníku a také umožňuje řadu chytrých funkcí sekačky Automower®. Virtuální mapa je viditelná v aplikaci Automower® Connect, stejně jako ohraničující a naváděcí vodiče. S technologií AIM můžete aplikaci používat k vytváření pracovních oblastí s různou výškou sečení a různým plánem sečení (individuální nastavení pracovního času v jednotlivých pracovních oblastích) nebo k definování dočasně zakázaných zón. Sekačku Automower® lze také sledovat v reálném čase pomocí Automower® Connect.

 

Automower® Connect

Aplikace Automower® Connect vám poskytne dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv. Standardní vybavení sekaček řady X-line, a jako doplněk pro řady 300/400. Desetiletá záruka na data o vaší sekačce v ceně.

 

Navigace s pomocí GPS

Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.

 

Timer podle počasí

Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.

 

Profily

Vytvořte si několik profilů s individuálním nastavením, což usnadňuje používání sekačky na několika místech. Pojmenováním profilů a instalací si usnadníte přepínání mezi různými nastaveními přímo v menu sekačky.

 

Vynikající interakce

Všechny robotické sekačky vybavené aplikací Automower® Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel, se Husqvarna Automower® přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete namluvit nejčastější příkazy, např. pro spuštění, zastavení, parkování a získávání informace o aktuálním stavu sekačky, a to prostřednictvím vašeho hlasového asistenta.

 

Chytré připojení pomocí IFTTT

Integrujte vaši sekačku Automower® ještě více do své chytré domácnosti tím, že ji použijete v apletech IFTTT. Připojte se k jednomu z našich chytrých připojení v aplikaci Automower® Connect nebo si dokonce vytvořte vlastní rutinu pomocí IFTTT. Možná chcete, aby vaše sekačka zaparkovala, když se vaše děti vrátí ze školy nebo když předpověď počasí ukazuje silný déšť? Nebo ji dokonale synchronizovat s počasím? IFTTT („If This, Then That“) je zdarma a snadno se používá.

 

Sekundární oblast

Pokud se váš trávník skládá ze dvou ploch, které nejsou propojeny průchodem pro sekačku, můžete nastavit vedlejší plochu. Chcete-li vytvořit vedlejší plochu, musíte intalovat ohraničující vodič tak, aby kolem této oblasti vytvořil ostrůvek. Po instalaci sekačku ručně přesunete do druhé oblasti a ta bude sekat po zvolenou dobu nebo do vybití akumulátoru.

 

 

Snadné čištění

Kryt a spodní část robotické sekačky můžete umýt s použitím zahradní hadice. Pomocí přiloženého nástroje pro údržbu lze kryt snadno sejmout pro snadné čištění ve všech dostupných místech.

 

Protimrazová ochrana

Robotická sekačka automaticky přerušuje plán sečení v mrazivých podmínkách a pomáhá tak chránit trávník.

 

Automatické zvládání průchodů - patentováno

Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.

 

 

Sečení po spirále

Automatická funkce, kdy sekačka vyrovnává rozdíly ve výšce trávy. Snímače žacích kotoučů zjišťují, zda sekačka vstoupila do oblasti s vyšším trávníkem a přepínají technologii sečení na systematický spirálový vzor.

 

Automower® Access

Rozhraní Automower® Access s barevným displejem ve vysokém rozlišení, ovládacím kolečkem a indikátory stavu nabízí plynulé a intuitivní ovládání sekačky. Designové provedení s ikonami se intuitivně integruje s aplikací Automower® Connect a poskytuje jednoduché uživatelské prostředí.

 

 

Doporučujeme související zboží

Pracovní kapacita: 1000 m²
Šířka záběru: 22 cm
Výška sečení, min-max: 20-55 mm
Nastavení výšky sečení: Elektrické
Reflektory: Ne
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky: 20 %
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 30 %
Typ akumulátoru: Lion
Kapacita akumulátor: 2 Ah
Napětí akumulátoru: 18 V
Nabíjecí proud: 2.2 A
Typická doba nabíjení: 40 min
Systém nabíjení: Automatický
Spotřeba energie při sekání: 25 W
Průměrná doba sečení na jedno nabití: 50 min
Alarm: Ano
PIN kód: Ano
Žací systém: 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity
Signál z nabíjecí stanice: Ano
Následuj naváděcí vodič: 2
Následuj ohraničující vodič: Ano
Navigační systém: Nepravidelný
Systém hledání: Čtyři systémů hledání
Senzor náklonu: Ano
Senzor pro zvednutí: Ano
Timer (časový spínač): Ano
Bezdrátové připojení: Bluetooth®, Wi-Fi
Aktualizace firmware: FOTA
Klávesnice: Otočné kolečko, displej a stavová LED / apl.