robotická sekačka Husqvarna Automower 105

Kód: 967645411

Výrobce Husqvarna
Kód výrobce 967645411

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 15 702,- Kč
Cena vč. DPH: 18 999,- Kčrobotická sekačka Husqvarna Automower 105

Kompaktní tříkolová robotická sekačka pro efektivní sečení rovných travnatých ploch. Vhodná pro menší trávníky o rozloze do 600 m², zvládá svahy se sklonem do 25 %. Snadno se používá a nabízí osobní nastavení. Dodává se v barevném provedení polární bílá jako volitelné příslušenství.


Klíčové vlastnosti sekačky Automower 105:
  • nízká hmotnost
  • 2 startovací místa
  • zvládá svahy se sklonem do 25 %
  • ochrana proti krádeži
  • timer

 
  instalace 
Naše firma nabízí službu instalace a údržby pro robotické sekačky Husqvarna Automower. Pro vlastní instalaci je nutný instalační materiál, který není součástí balení sekačky.
 
 

Technika Husqvarna použitá v sekačce Automower 105:

Kompaktní a lehká
Tato sekačka vyniká vysokou manévrovatelností, takže se skvěle uplatní v malých zahradách. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se snadno přenáší mezi různými travnatými plochami a rovněž snadno ukládá.

2 startovní místa
Stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na dvou různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst.

Naváděcí vodič
Naváděcí vodič pomůže sekačce najít cestu zpět do nabíjecí stanice, což zkrátí časy hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad.

Zvládne svahy se sklonem do 25 %
Sekačka s kompaktními rozměry je vybavena velkými hnacími koly s hrubým dezénem, které spolu s optimální vyvážením zajišťují dobrou přilnavost i na kluzkém povrchu. Sekačka zvládne posekat svahy až do sklonu 25 %.

Sekundární oblast
Pokud je váš trávník rozdělen do samostatných oblastí, můžete v rámci instalace vytvořit sekundární oblast. Abyste mohli nastavit sekundární oblast, musíte nastavit ohraničující vodič tak, aby kolem sekundární oblasti vytvořil ostrůvek. Po instalaci budete muset ručně přemístit sekačku mezi těmito dvěma oblastmi a sekačka bude sekat po zvolenou dobu nebo do vybití akumulátoru.

Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu
Ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky.

Unikátní systém sečení
Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebu energie.

Timer (časový spínač)
Vy rozhodnete, zda bude sekačka Automower® sekat trávník po celý den a 7 dní v týdnu.Co je v balení robotické sekačky Automower 105:
  • nabíjecí stanice
  • náhradní žací břity 6 ks
  • napájecí jednotka
  • nízkonapěťový kabel 5 m
 
 

Doporučujeme související zboží

Kapacita sečení 600 m² +/-20%
Systém nabíjení Automatický
Maximální sklon pracovní plochy 25 % / 14 °
Barva Granitově šedá
Klávesnice 15 tlačítek
Informační panel LCD displej s nabídkou nastavení
Timer Včetně
Dezén kol Střední
Typ baterie Li-ion
Typická doba nabíjení 50 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 70 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití 4,5 kWh za měsíc při 600 m²
Spotřeba energie při sekání 20 W
Žací systém 3 otočné břity ostré jako žiletka
Výška sečení, min-max 20 - 50 mm
Šířka záběru 17 cm
Alarm Střední
PIN kód Včetně
Zámek instalace Včetně
Časový zámek Včetně
Senzor pro zvednutí Včetně
Senzor náklonu Včetně
Hmotnost 6,7 kg